Norlys Vækstpuljens bestyrelser

Norlys Vækstpulje er opdelt i fire underliggende og geografisk afgrænsede områder:

Norlys Vækstpulje Nord:

Formand Lene Schilling Muldtofte
9000 Aalborg
lmuldtofte@gmail.com

Næstformand Jens Jørn Justesen
7870 Roslev
jjjustesen@gmail.com

Christen Dam Larsen
7490 Aulum
christendl@icloud.com

Ove Hust
9200 Aalborg SV
ovehust@gmail.com

Poul Erik Jensen
9620 Aalestrup
pej1947@gmail.com

Thomas Hust
9400 Nørresundby
thomasejlskov@gmail.com

Thomas Quorning Poulsen
9400 Nørresundby
thomas.qp@hotmail.com

Tom Thygesen
9560 Hadsund
smedemester@email.dk

Norlys Vækstpulje Midt

Formand Per Michaelis Holm
6740 Bramming
permholm@stofanet.dk

Næstformand Louise Langbak Hansen
8600 Silkeborg
louise.langbak@gmail.com

Christian Lagoni
8870 Langå
christian@lagoni.net

Hanne Bæk Olsen
8600 Silkeborg
mejsijuli@gmail.com

Liza Skov Olander
6800 Varde
lizaskov@gmail.com

Mona Hedegaard
7400 Herning
monahedegaard@live.dk

Per Kristensen
8740 Brædstrup
p.kristensen@outlook.com

Søren Hvidberg
6870 Ølgod
hvidbergs@gmail.com

Norlys Vækstpulje Syd

Formand Peter Jørgensen
6400 Sønderborg
pj@nm.dk

Næstformand Torben Skødt
6500 Vojens
torben@skodt.dk

Bente B. Langeberg
6100 Haderslev
bblangeberg@gmail.com

Freddy Christensen
6720 Fanø
christensen1701@gmail.com

Jytte Rabæk Schmidt
6500 Vojens
jytte@mvrconsult.dk

Martin Kvistgaard Søndergaard
6520 Toftlund
martin.kv.so@gmail.com

Nina Frederiksen
6400 Sønderborg
nbblomst8@gmail.com

Susanne Nielsen
6760 Ribe
info@lastbilcenter.dk

Norlys Vækstpulje Nyfors

Formand Karsten Frederiksen
9700 Brønderslev
karsten.frederiksen@99454545.dk

Næstformand Allan Bach
9690 Fjerritslev
hjortdalgaard@icloud.com

Jan Hartmann Hansen
9700 Brønderslev
janhartmann10@hotmail.com

Jens Gamst Boelskifte
9490 Pandrup
jens@tub-ex.com

Keld Ahlmann
9440 Aabybro
bkahlmann@outlook.dk

Knud Erik Bertelsen
9480 Løkken
kebertelsen@yahoo.dk

Kurt Bering
9740 Jerslev
kurtbering@jerslev.net

Kurt Guldhammer
9460 Brovst
kurtguldhammer@gmail.com

Martin Kristian Valbirk
9490 Pandrup
m@valbirk.com